Browsing: RALLY magazín 2015

Nové číslo časopisu Rally je na světě… Přináší závěr rallyové sezony. Nechybí Rally Klatovy a Vsetín. S českým týmem se vrací do Mexika na Carreru Panamericanu a partou Datsun Teamu odkrývá podobu letošní East African Safari rally. MS v rally pokračovalo podniky na Korsice a ve Španělsku…

Osmé letošní číslo časopisu Rally nabízí reportáž z Barum Czech rally, rozhovory s Craigem Breenem a Scottem Martinem. Dámy za volantem reprezentuje Hana Baďurová. Před cestou do zahraničí se představují české týmy La Carrera Panamericana a DATSUN rally team. Zájemci o historickou techniku naleznou články o Alfě Romeo GTA a zajímavosti Star rally 2015.

Sedmé číslo magazínu Rally míří do prodeje. Významný prostor opět dostaly historické vozy a jejich piloti. Reportáže z Gr. B Rallyelegenden v Saalfeldenu a německé Eifel Rally doplňuje exkluzivní rozhovor s bývalým testovacím jezdcem Audi Sport Walterem Mayerem. Pochopitelně nechybí předstartovní informace a reportáže k Barum Czech Rally Zlín 2015.

Magazín RALLY vstupuje do další motoristické sezony. První číslo přináší řadu reportáží, rozhovorů a zajímavostí ze světa rallysportu. Nechbí reportáže z podniků ERC – Lotyšské a Janner rally. Seriál WRC zamíříl z Monte Carla so švédského Karsltadtu. Necybí ohlédnutí za Rally Dakar a africkým originálem ECO Race.