O rallylife.cz

RALLYLIFE.cz specializovaný motoristický server. Lifestyle rally portál určený fanouškům rally, motorsportu, cestování a nevázaného způsobu života. Název spojuje v jedno slovo fenomén rally a životní styl komunity, která se nenechává svazovat společenskými konvencemi.

Budujeme inovativní mediální produkt, který prostřednictvím konkrétního tématu nalézá cestu k životnímu stylu velmi široké komunity. Velký důraz klademe na propojení serveru se sociálními sítěmi. Tyto pro uživatele a obchodní partnery představují významný nástroj, generující uživatelskou komunitu a poskytující cenná statistická data. Sociální sítě rovněž rozšiřují naši nabídku služeb a produktů o možnosti online marketingu formou nabídky reklamního prostoru ve speciálních aplikacích (videa, hry, apod.).

RALLYLIFE lze definovat jako motoristický online deník s přesahem témat z oblastí cestování, outdooru, designu, zábavy, adrenalinových aktivit a life style.

Ve srovnání s offline médii má nesporné výhody. Především v kvalitě, charakteru, možnostech prezentace obsahu, flexibility, cílení a dosahu.

Server RALLYLIFE.cz čerpá z více než desetileté historie a zkušeností redakčního týmu. Spolupracuje s redaktory a fotografy z celé Evropy. Díky zázemí zkušených profesionálů přináší uživatelům autorský obsah s vysokou přidanou hodnotou. Aplikací komunitních funkcí poskytujeme uživatelům a čtenářům RALLYLIFE.cz prostor pro sdílení zážitků a výměnu informací.

Na RALLYLIFE.cz naleznete:

Články – aktuální dění na poli motorsportu, zajímavosti, profily osobností, vizitky jezdců rally, představení soutěžních a civilních vozů, designérské studie a řadu dalších zajímavých příspěvků. Každý článek může vhodně doplňovat foto a videogalerie. Statistické údaje lze stahovat v přiložených dokumentech.

Názory – názory redaktorů RALLYLIFE.cz na vybrané produkty, závody a další události, doplněné procentuálním hodnocením a opatřené výsledným verdiktem.

Kalendář – aktuální a nadcházející události zpracované vyčerpávajícím způsobem. Doplněné audiovizuálními přílohami a cennými statistikami. Události v kalendáři můžete sdílet s aplikací Microsoft Outlook.

Foto, video, audio – Galerie našich nejlepších autorů. Prestižního zařazení může dosáhnout každý uživatel RALLYLIFE.cz, splněním požadovaných kritérií.

Inzerce – inzertní platforma určená k prodeji, nákupu, výměně a sdílení nejrůznějších věcí a služeb.

Adresář – databáze užitečných kontaktů, které uživatelé serveru mohou využít při svých cestách na závody i v běžném životě.

Fórum – diskusní fórum představuje dnes již nezbytnou rubriku pro fanoušky a uživatele.

Rally Špion – unikátní projekt RALLYIFE.cz. Sdílejte své poznatky a postřehy z cest, závodů a dění kolem rally. Staňte se aktivním a užitečným agentem RALLYLIFE.cz.

RALLYLIFE.cz „Totally different“, buďte jiní, žijte rally life!