Již za pár hodin se v Sosnové u České Lípy rozezní motory závodních vozů. Hlavní hvězda je připravena.

STARTOVNÍ LISTINA

 

Jedním z lákadel X. Global Assistance Setkání mistrů bude bezpochyby Martin Prokop. Juniorský mistr světa a účastník soutěží WRC dnes v Praze na tiskové konferenci představil veřejnosti svůj nový Ford Fiesta WRC, s nímž se v příštím roce zúčastní soutěží mistrovství světa. Představení byl přítomen i nositel řádu britského imperia, generální ředitel společnosti M Sport, připravující vozy Ford pro soutěže MS, pan Malcolm Wilson. Martin bude tento závodní speciál prohánět v Global Assistance Racing aréně už během sobotních volných jízd a postaví se s ním samozřejmě i na start ostrých vyřazovacích jízd, kde bude pravděpodobně patřit mezi favority. Zajímavé bude srovnání s „dosluhujícími" vozy WRC, které se při X. Global Assistance Setkání mistrů také představí. Na fanoušky motoristického sportu a milovníky vůně benzinu ale čeká mnoho dalších skvělých jezdců z rally, rallycrossu i autokrosu.

Program X. Global Assistance Setkání mistrů se rozjede v sobotu 19. listopadu v 9:30, kdy začnou volné jízdy, které potrvají až do půl páté odpoledne. V neděli 20. listopadu je na programu dne hlavní závod, který začne v 8:15 začátkem měřeného tréninku. Vstupenky na X. Global Assistance setkání mistrů jsou k dispozici v předprodejích, ale zakoupit půjdou bez obtíží i přímo v Sosnové.

Organizátoři X. Global Assistance Setkání mistrů vás zvou k účasti. Více informací o akci se dozvíte na stránkách www.rallycross-sosnova.cz

Sdílet

O autorovi

Komentáře