Oslavy letošních vavřínů Volkswagenu Motorsportu jsou v plném proudu. Sébastien Ogier i Jari-Matti Latvala zavítali před posledním závodem ve Walesu mezi své fanoušky.

Noví šampióni Sébastien Ogier a Julien Ingrassia představili speciál VW Polo R WRC v rodišti jezdce, v Gapu, které bude hlavním centrem Rallye Monte Carlo 2014.

Show se odehrála na místním hokejovém stadionu, kde po několika oslavných kolečkách mohly tři tisícovky fanoušků shlédnout dokument o letošní mistrovské sezoně francouzského pilota.

Následně byl vůz Ogiera a Ingrassii, jenž pochází z města Aix-en-Provence, vystaven na Rue Carnot, hlavní silnici v Gapu…

 

Jari-Matti Latvala

Jari-Matti Latvala o víkendu navštívil Wolfsburg, kde se zúčastnil bundesligového utkání mezi VfL Wolfsburg a Borussia Dortmund. I zde byl vystaven mistrovský speciál, navíc Latvala obdržel na památku fotbalový dres se svým jménem. A Fin byl navíc svědkem překvapivé výhry Wolfsburgu nad finalistou Ligy mistrů Dortmundem v poměru 2:1…

Následně se Fin zúčastnil charitativního hokejového utkání "Wolfsburgerští pro Wolfsburg". A Jari-Matti se na bruslích neztratil stejně jako za volantem závodního speciálu. Gól sice nevstřelil, ale zástupce, fanoušky a hokejisty družstva Grizzly Adams Wolfsburg svým výkonem mile překvapil.

Jari-Matti Latvala

Sdílet

O autorovi

Komentáře