Rally: The Great Adventure

Jeden z nejsledovanějších autorů motoristických kompilací, Antti Kalhola, vydal další perlu.

Antti i přes svůj věk patří bezesporu k legendám digiartu s motoristickou tématikou. Nejpopulárnější videa z jeho střižny mají statisíce shlédnutí, Kaholův profil na sociální video síti YouTube má více než 25 000 sledujících (prohlédnout si je můžete ZDE).

Aktuální počin nabízí poměrně dlouhou stopáž. Více než hodina a půl originálních záběrů ze všech dekád rallysportu je sestřihána Anttiho nezaměnitelným stylem. U některých momentů doslova mrazí. Intenzita prožitku je velmi vysoká.  Video „Rally: The Grat Adventure“ servíruje především jedinečné záběry ze zákulisí. Ukazuje momenty, pro které se stal tento sport modlou. Momenty soustředění, radosti i zklamání… Svět, který se stal pro aktéry i fanoušky návykovým dobrodružstvím.

Foto: Martin Holmes Rallyling

Sdílet

O autorovi

Zakladatel portálu. Profesí designér. V rallysportu angažován od roku 1997. Majitel agentury INUA vlastnící ochrannou známku RALLYLIFE a provozující stejnojmenný server. Autorsky se podílí na obsahu v rubrikách AUTOMOBILY, OSOBNOSTI. LIFESTYLE a RECENZE. Aktuálně se zaměřuje na historické sportovní vozy. Od roku 1999 člen realizačního týmu magazínu RALLY, kde má na starost grafickou přípravu časopisu.

Komentáře