Pro milovníky benzínu, nadšence do motorismu, sběratele a příznivce veteránů přibylo na mapě České republiky další významné místo. V Praze byla otevřena Galerie LEGENDY.

Za vším hledej LEGENDY

Otevření zajímavého podniku má na „svědomí“ realizační tým motoristické slavnosti LEGENDY v čele s hlavním organizátorem Luborem Kosem.

Ačkoli do otevření bran druhého ročníku LEGEND, největší automobilové výstavy historických a soudobých vozidel v Čechách, zbývá ještě půl roku, nuda v realizačním týmu nepanuje. Naopak. Legendy chtějí být blíže svým fanouškům, návštěvníkům a příznivcům po celý rok, byla proto pro ně otevřena prodejní galerie Legendy v Praze 4 na Pankráci na ulice 5. května 49 (odkaz na mapu).

Galerie by se měla stát ideálním místem pro setkávání automobilových nadšenců. Nabízí posezení, mini-kavárnu a atmosféru motorsportu pro všechny, kteří mají blízko k legendárním automobilům či motocyklům. V příjemném prostředí můžete doplnit sbírku automobilových modelů, obléknout se do stylového oblečení legendárních pilotů jako byl Senna či Hunt, nebo si odnést malby od Yuriye Shevchuka. Galerie je plná automobilových artefaktů a bude otevřena denně od 9:30 do 17:00 hodin. Kompletní produktovou nabídku si může každý návštěvník prohlédnout či objednat také v našem e-shopu na stránkách www.legendy.cz.

Ale ani tím Legendy své aktivity pro letošní rok nekončí. V následujících šesti měsících plánují organizátoři uskutečnit čtyři akce s názvem „Legendy v pohybu“ na různých místech České republiky. Půjde o další setkání s příznivci automobilů, kde se vybrané Legendy a největší letošní novinky představí v akci.

Sdílet

O autorovi

Komentáře