Motoristická slavnost LEGENDY pokračuje druhým ročníkem. Opět v prosotrách Bohnické léčebny v letním termínu 12. – 14. června 2015.

Předprodej vstupenek

Odstartováno!

Od 15.11.2014 do 30.1.2015 si můžete zakoupit v síti Ticket Pro vstupenky na LEGENDY 2015 za vánoční cenu! Dále se cena vstupenek zvyšuje… Doporučujeme zakoupit dvoudenní vstupenku a prožít opravdu rozmanitý program, který v sobotu nabídne motorsport v celé své kráse, zatímco v neděli dostanou prostor historické vozy.

Speciální ceny lístků jsou v předprodeji stanoveny na 250 Kč (cena na místě 400 Kč), rodinná vstupenka 450 Kč (na místě 600 Kč).

„Věříme, že tento vánoční dárek naši fanoušci a diváci ocení a lístky budou hodnotným dárkem pod stromeček. Počet takto zvýhodněných lístků je omezen, proto je dobré s nákupem neváhat,“ dodává Kos.

Základní fakta

Motoristická slavnost LEGENDY spojuje autosalon a motosalon nových a historických strojů a megashow pro celou rodinu. Unikátní koncept spojení automobilové výstavy v prostředí klidného anglického parku zaujal v půlce června 2014 přes 18.000 diváků, kteří ocenili rozsah a rozmanitost představených exponátů.

Druhý ročník LEGEND 2015 se uskuteční v termínu 12. – 14. června 2015 opět v prostorách psychiatrické nemocnice Bohnice v Praze.

„Jsem velmi rád, že jsme se u vedení PN Bohnice setkali s nadšením pro realizaci slavnosti. Přispíváme tak do rozpočtu nemocnice a stejně jako letos, kdy jsme Bohnicím věnovali sanitní vůz, i pro druhý ročník vymyslíme hodnotný dar, který pomáhá. Jsem moc rád, že můžeme říct, že LEGENDY pomáhají a mají i charitativní rozměr.“ říká zakladatel a ředitel slavnosti LEGENDY Lubor Kos.

První den bude vyhrazen odborné veřejnosti a výhercům soutěží. Sobota a neděle pak přinese rozmanitý program pro fanoušky všech druhů motorsportu. Pro rodiny bude připravena velká dětská zóna a doprovodné programy s mnoha novinkami.

Realizační tým slavnosti LEGENDY aktivně spolupracuje s AUTOKLUBEM České republiky, jenž připravuje rozsáhlou prezentaci motorsportu pro mládež. „Zaměříme se na děti a mládež. Ukážeme jim, jak nasměrovat svou cestu k motorsportu. Zároveň se chceme výrazným způsobem zaměřit na prezentaci bezpečnosti provozu a služby motoristům,“ představil záměr Radko Ječmínek, ředitel AUTOKLUBU ČR.

Návštěvníci výstavy se budou moci osobně potkat s českými hvězdami, jako jsou Václav Pech, Jan Kopecký, Tomáš Enge, Břetislav Enge, David Vršecký, Martin Kolomý,Martin Macík a mnoho dalších.

Vybíráme z programu:

AUTOSALON – rozsáhlá prezentace importérů všech značek včetně speciálních nabídek (Mercedes-Benz, Subaru, Opel, Volvo, Infinity, VW, Audi, Brabus, Ferrari, Maserati a další)

MOTOSALON – prezentace prodejců motocyklů, čtyřkolek a výstava úprav, závodních strojů a zajímavostí – již v prosinci evidujeme přes 240 strojů

MEGASHOW – 1,2km dlouhá exhibiční jízda – mnoho závodních vozů a motocyklů řízených osobnostmi motorsportu bude několikrát denně jezdit exhibiční jízdu. Při tomto programu se představí i veteráni, supersporty a současné vozy a motocykly.

SUPERSPORTY – PORSCHE – FERRARI – LAMBORGHINI – McLAREN rozsáhlá sekce supersportů včetně představení aktuálních novinek

Výstavy fotografií – tradiční součástí slavnosti LEGENDY jsou fotografické výstavy nejlepších českých fotografů Jiřího Křenka, Petra Luska, Mariána Chytky a Davida Krause
Výstavy obrazů – svá díla představí Yuriy Shevchuk a další skvělí malíři
Výstava designu, jejímž ambasadorem je Jiří Král (syn mistra Václava Krále)
Akční zóna – vyzkoušení si na vlastní kůži offroad speciálů, čtyřkolek, motokár a mnoho dalšího
Závodní speciály – okruhy, rally, Nascar, buggy – všechny kategorie na jednom místě
Offroad – Dakarské speciály, expediční speciály, jízdy pro veřejnost v trialových a offroad
speciálech

AUTOKLUB ČR – Jak začít s motorsportem? – prezentace pro děti a mládež

KLUBY – mnoho fanouškovských klubů představí své nejlepší vozy

Sdílet

O autorovi

Komentáře