Prohlížíte: Nezařazené

Nezařazené
Autor

CTM Trophy CZ 2015 v Krumlově s osmi vozy

Značkový pohár Citroën Total Michelin Trophy CZ 2015 se letos konečně představí veřejnosti. Po vynechání úvodního závodu MČR v Klatovech v kalendáři CTM Trophy CZ 2015, bude prvním ostrým startem vozů značky Citroën v rámci reorganizovaného poháru Rallye Český Krumlov. Na startu se objeví osm vozů francouzské značky, které budou bojovat o cílové odměny partnerů projektu.

Nezařazené
Autor

Citroën Total Michelin Trophy CZ 2015 se představuje

Dlouhých šest sezon jsme mohli na českých tratích sledovat bitvy účastníků CITROËN RACING TROPHY CZ. V letošní sedmé sezoně to nebude jinak, i když formát projektu se bude zásadně lišit. Zásadní změnou prošel název, promotér Gekon Racing nově představuje CITROËN TOTAL MICHELIN TROPHY CZ 2015.

Nezařazené
Autor

Pohár: CRT na Rally Příbram 2014

Rally Příbram 2014 definitivně uzavřela další sezonu MMČR a také seriálu Citroën Racing Trophy CZ 2014, který se skládal z pěti závodů. Francouzská značka Citroën ani letos nevyšla na českých tratích naprázdno…

Nezařazené
Autor

Speciály s dvojitým šípem v cíli Barum rally

Barum Czech Rally Zlín 2014 – jeden z vrcholů ERC, MMČR a také čtvrtý podnik Citroën Racing Trophy CZ 2014 – potvrdil, jak složité je zdolání této soutěže. O tom se přesvědčily i posádky s francouzskými speciály značky Citroën. Do cíle v rámci CRT CZ dojely tři dvojice a celkem tak získaly 4000 euro.

Nezařazené
Autor

Citroën Racing Trophy CZ po Rally Bohemia

Třetí podnik Citroën Racing Trophy CZ 2014 – Rally Bohemia – nabídl další skvělé souboje posádek s francouzskými speciály Citroën. A ty stejně jako na předchozích podnicích byly za to náležitě odměněny. Celkem si vysoutěžily 3000 euro.

Nezařazené
Autor

Clio R3: Adam Kobliha oslnil i na Bohemia rally

Adam Kobliha s Karlem Žáčkem opanovali čtvrtý závod ROPRO Clio R3 Czech Trophy by ACI 2014, kterým byla Bohemia Rally s centrem v Mladé Boleslavi. Po dvanácti rychlostních zkouškách zvítězili s téměř dvouminutovým náskokem před Josefem Petákem, třetí příčku obsadil David Tomek.

Nezařazené
Autor

Clio Trophy: V Hustopečích dominoval Adam Kobliha

Třetí podnikem ROPRO Clio R3 Czech Trophy by ACI 2014 byla Agrotec Petronas rally Hustopeče. I tentokrát byli hlavními kandidáty na prvenství Josef Peták a Adam Kobliha. Na tratích mezi vinicemi ovšem na rychlost Adama Koblihy nikdo neměl a valašský pilot se posunul do čela průběžné pohárové klasifikace.