Ani před domácím vrcholem sezony – zlínskou Barum Czech Rally Zlín – nechybí na stáncích nové číslo specializovaného magazínu Rally

Barum Czech Rally Zlín – oficiální mapy, harmonogram a seznam přihlášených posádek

Do Zlína míří 29 vozů kategorie Super 2000
Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín očekávají na startu dalšího podniku Intercontinental Rally Challenge (IRC) a FIA mistrovství Evropy v rally (ERC) 122 dvojic z 22 zemí.

Historie RZ Maják – Maják, který ohlašuje návrat
Žádná jiná klasická rychlostní zkouška v dlouhé historii Barum Czech Rally Zlín neležela tak blízko centra soutěže jako legendární Maják. Na přelomu 80. a 90. let minulého století vyráželi jezdci na trať tohoto testu vzdáleni jen několik set metrů od startovní rampy.

RZ Maják

K4 Pohár – Pohár profoukl svěží vítr
K4 Pohár ČR přestává být Popelkou našeho soutěžního závodění. Nové posádky seriál notně oživily, na každé soutěži se objevilo několik
svižných nováčků, často i se zajímavou technikou.

Ford Fiesta RRC / MS1 – Ford doplnil portfolio
Společnost M-Sport představila dva nové přírůstky do rodiny soutěžního Fordu Fiesta. Zatímco Fiesta RRC specifikace S2000 je určena k boji o tituly v národních šampionátech, Fiesta MS1 bude sloužit novým zájemcům o rallysport. Značka má nyní v nabídce 5 soutěžních vozů postavených na bázi populární fiesty.

Silk Way Rally – Hedvábnou stezkou projeli nejrychleji Loprais a Holowczyc
Po sedmi dnech jen 76 posádek ze 130 startujících z Rudého náměstí v Moskvě zdárně dorazilo do černomořského letoviska Soči. Z vítěsztví se mezi automobily radoval polsko-belgická dvojice Krzysztof Holowczyc – Jean-Marc Fortin, mezi kamiony "ukradli" Češi Aleš Loprais, Vojtěch Štajf a Milan Holáň s tatrou prvenství kamazům.

Další reporty:

Rally Vysočina
Fuchs Oil Rally Agropa Pačejov
Rally Vinho da Madeira
Neste Oil Rally Finland

Sdílet

O autorovi

Komentáře