Časopis Rally nabízí další porci zajímavého čtení.

Z obsahu:

Roman Kresta – Šampionát má vysoký kredit
Roman Kresta se po roční pauze vrátil na český trůn. Už nikoli s vozem francouzské provenience, ale za volantem Škody Fabie S2000. Mladoboleslavská značka ho přivedla už k třetímu titulu.

Jan Sýkora – Krok za krokem mezi absolutní špičku
Pokud by existoval žebříček podobný jako u tenistů, pak za výkony v letošním roce by si Jan Sýkora (7. 4. 1980) zasloužil už místo v top 10 mezi českými soutěžáky.

Rally 9/11 - Jan Sýkora

Thierry Neuville – Rally je můj život
Jedním z nejvýraznějších představitelů nové generace jezdců je třiadvacetiletý mladík. Thierry Neuville. Belgický talent intenzivně buduje svoji strmou kariéru a po vítězství na dvou soutěžích IRC na Korsice a v SanRemu je jedním z horkých kandidátů na letošní titul. Ambiciózního jezdce vyzpovídal náš spolupracovník Martin Holmes.

Miroslav Janota – Žiju v krásném snu
Miroslav Janota vybojoval ve své druhé sezoně na evropských tratích titul v kategorii 2. S vozem Opel Kadett C-GTE a spolujezdcem Pavlem Dreslerem potvrdili životní výsledek při domácí Vltava Historic Rally.

Alfa Romeo Alfetta GT – Alfetta v rally
Italská kultovní značka Alfa Romeo je podobně jako BMW spojena především s okruhovými cestovními vozy. Na sklonku sedmdesátých let se krásné kupé Alfetta GT zapsalo několika zajímavými projekty i do soutěžních análů. Tovární tým Autodelta se neúspěšně ucházel o evropský titul a několikrát se blýskl také v MS.

Rally Legend 2011 – Létající Finové v San Marinu
V San Marinu se na podzim znovu sešli milovníci rally, aby ve stínu středověkého hradu zavzpomínali na slavnou éru automobilových soutěží. Viděli v akci legendární jezdce i vozy, o kterých mohli většinou jen číst v časopisech z minulého století. Soutěž byla opět svědkem několika rekordů nejen v návštěvnosti, ale i v počtu mistrů světa nebo stratosů na kilometr čtvereční.

Rally 9/11 - Rally Legend

Další reportáže:
Rally Příbram
Horácká Rally Třebíč
Rally Jeseníky
Vltava Historic Rally
Rally Sanremo
Rally of Scotland
Rallye de France-Alsace

Sdílet

O autorovi

Komentáře