Rally 2 / 2012 míří do distribuční sítě se spoustou zajímavého čtení.

Z obsahu čísla 2/2012

Oficiální mapy XXXI. Bonver Valašské rally 2012

Roman Kresta – Díky Škoda Motorsportu bude mistrák zajímavý

Václav Pech – S žádným autem jsem dosud v zatáčkách nejel tak rychle jako s Mini

Billy Latif – Na rallysport nezanevřel
Cestou do Zlína na setkání a rozhovor s Billem Latifem (nar. 15. 9 . 1970) jsem si v autě pouštěl písničky Divokého Billa. Paradoxně bývalý úspěšný valašský spolujezdec byl donedávna taky divoký. Je pravdou, že už se ve svízelné situaci změnil, ale humor ho rozhodně neopustil. I když podpírají v současné době jednačtyřicetiletého jezdce berle, bránice po setkání s ním mě od smíchu dlouho bolela.

Jiří Navrátil – V rally bojuješ sám za sebe

Michal Hrabánek – Naším cílem je hattrick v IRC značek
Škoda Motorsport už má za sebou první úspěšné starty ve všech prioritních šampionátech sezony 2012. Šéfa týmu Michala Hrabánka jsme před letošní premiérou na českých tratích při Valašské rally požádali o rozhovor.

rozhovor ŠM 2 / 2012

Motorsport Italia – Ze dne na den továrním týmem
Vozy Mini italské stáje Motorsport Italia byly připraveny ke startu ve Švédsku na základě dříve registrovaných názvů, když se tři dny před startem vše změnilo. Z Arminda Arauja a Paula Nobreho se stali tovární jezdci. Oni i jejich tým, jak se zdá, byli skoro posledními, kteří se o tom dozvěděli…

Legend Boucles de Spa – “Vande" se dočkal
Osmapadesátiletý místní jezdec Jean-Pierre van de Wauwer s exotickou Lancia Beta Montecarlo překvapivě opanoval belgickou soutěž určenou pro historické vozy. Do karet mu nahrálo odstoupení a problémy většiny favoritů. Popularitu soutěže, do které nastoupilo rekordních 320 posádek, neohrozilo ani nepříznivé chladné a deštivé počasí.

SATA Rally Azores – Skandinávský duel
Sedmý ročník seriálu Intercontinental Rally Challenge zahájila netradičně Rally Azores. Ostrý souboj mezi obhájcem titulu IRC Mikkelsenem a loňským vítězem Hänninenem rozhodly hodiny finského jezdce. Podle očekávání dominovali jezdci na vozech Škoda Fabia S2000, kteří obsadili čtyři příčky mezi pěticí nejrychlejších účastníků soutěže.

Corona Rally Mexico – Druhý hattrick Loeba
Sébastien Loeb a Mikko Hirvonen získali při Corona Rally Mexico pro Citroën Total World Rally Team první double sezony. Naopak mnoho problémů trápilo konkurenční fordy, a tak se Petter Solberg musel spokojit s bronzem.

Africa Eco Race 2012

SEZNAM PRODEJNÍCH MÍST

Sdílet

O autorovi

Komentáře