Rallyová „autoškola“, aneb cesta za soutěžáckou licencí. To je Škola automobilového jezdce, kterou pořádají ve dnech 27. – 29. března 2013 ve Zlíně.

Přihláška PDF

Škola pro jezdce rally

Nezbytnost při cestě každého nováčka na tratě rychlostních zkoušek. Její absolvování vede k získání národní licence pro rally. Tu nejlepší příležitost s příchutí fenomenální Barumky nabízí specialisté ze Zlína.

Ve dnech 27. – 29. března 2013 se uskuteční ve Zlíně, potrvá celkem tři dny a její cena je 7 000 Kč.

Školení probíhá při teoretické části názorně s použitím dataprojektoru, při praktické části realizované v terénu jsou využívána vozidla a další technické vybavení Barum Czech Rally Zlín. Pro případné zájemce nabízí organizátoři více než třicet let zkušeností v čele českého i evropského rallysportu plynoucích z pořádání soutěží, vedení soutěžních týmů, přípravy taktiky, logistiky a i samotných jezdců a doprovodného personálu.

Místo konání:

Teoretická část: budova AK Barum, Hornomlýnská 3715, Zlín 760 01
Praktická část: trať a rychlostní zkoušky Barum Czech Rally Zlín.

Vozidla:

Organizace rally – vozidla Rallye Zlín spol. s r.o.
Účastníci – běžné sériové vozy bez jakýchkoliv úprav (simulovaná rally se jede za plného provozu, účastníci si píší rozpis RZ a kontrolují jej jako při běžných seznamovacích jízdách).

Vzhledem k tomu, že se v roce 2013 vydávají zcela nové karty licencí, které distribuuje FAS AČR v Praze, je třeba zaslat žádost o licenci dopředu, ještě před absolvováním rally školy. V opačném případě licence nebude moct být vydána v SAS Zlín na konci kursu, ale až v následujícím týdnu. Pro získání licence je také třeba absolvovat lékařské vyšetření u sportovního či tělovýchovného lékaře a orazítkovanou kartu odevzdat spolu s žádostí o licenci na Středisku automobilového jezdce.

Další informace, program a dokumenty ke stažení najdete na stránkách Střediska automobilového sportu Zlín

Sdílet

O autorovi

Komentáře